Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2014

Příspěvky

Vyškovský "Mikulášský běh" 2014

V sobotu 22.11. tradiční Mikulášský běh ve Vyškově. Odjezd auty v 8:00 a 8:30 z Lidické

Auta - Sadil, Krejčí, Janulíková, Janošík, Grégrová, ...

21. 11. 2014 | Rubrika: Závody 2014

Vyhlášení nejlepšího atleta 2014

V pátek 7.11. od 17:00 společně s běžeckým pohárem proběhne v kině vyhlášení nejlepšího šternberského atleta 2014. Všechny srdečně zveme.

6. 11. 2014 | Rubrika: Závody 2014

Hornická desítka Frýdek-Místek 2014

V sobotu 1.11.2014 se koná tradiční závod Hornická desítka ve Frýdku-Místku. Opět vypravujeme autobus, čas odjezdu je v 7,30 z vlakového nádraží. Místa v autobuse je nutné si rezervovat nejpozději do neděle 26.10. Propozice:

20. 10. 2014 | Rubrika: Závody 2014

Běh s klokanem 2014

V sobotu 27.9.2014  v Olomouci proběhl  Běh s klokanem - další ze série závodů Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje. Naše výprava byla nebyla kompletní, někteří naši favorité se ve stejnou dobu prali se svými soupeři v Německém Lorschi. I tak jsme ale znovu dovezli cenné kovy i ceněné body do poháru. Z medailistů: 1. místo - Adam Dohnal, Terka Grégrová, Eliška Bundilová, 2. místo - Adam Janošík, Elen Urbášková, Vašek Šíma, 3. místo - Jolanka Švestková, Jiří Obšil. Blahopřejem všem. Výsledky

21. 9. 2014 | Rubrika: Závody 2014

Brádelníček 2014

TJ Sokol Nová Hradečná dnes pořádal 6. závod Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje, kterého se zúčastnilo přes sto dětí na pěkné nové trati s pěkným zázemím. Možnost proběhnout se měli i tatínkové, kteří si zaběhli na kilometrové trati. Odměněnou jim byl výborný chmelový nápoj. Šternberští atleti si v mnoha kategoriích ze závodu udělali oddílový přebor, za což byli odměněni nejen naší pochvalou ale i krásnými cenami od pořadatelů. Děkujeme pořadatelům za pěkný závod a budeme se už těšit na další ročník Brádelníčku 2015. Výsledky

17. 9. 2014 | Rubrika: Závody 2014

Berounský trojúhelník 2014

V pátek 19.9.2014 proběhne v Moravském Berouně běžecký závod Berounský trojúhelník. Začátek v 16,00 hod, startovné 50 Kč.  Plakát zde.

Krajský přebor a družstva mladších žáků

Šternberští mladší žáci dominovali v běžeckých disciplínách na krajském přeboru mladšího žactva v Prostějově, který proběhl v úterý 16.9. Jistě byl velkou motivací našim mladším žákům nový vedoucí družstva, český reprezentant v běhu na 800m, Martin Sadil. Ten mladým běžcům rozdával cenné rady, jež jistě přispěly k zisku 1. místa v běhu na 150m Kristýny Krejčířové, na 300m Veroniky Cholastové, na 800m Víťi Charváta a na 1500m Kuby Grégra. Druhá místa získali Veronika Cholastová na 150m, Adam Janošík v běhu na 1500m a štafeta hochů na 4x60m. Bronzové medaile dovezli Elenka Urbášková 150m, Vít Charvát 300m a na stejné trati Terka Grégrová. Medaili ze stejného kovu z jediné technické disciplíny získal David Doležel ve skoku vysokém. Družstvo hochů celkově obsadilo 3. místo jak v celoroční soutěži tak v kole a dívky byly šesté. Děkujeme za pěkné výsledky závodníkům i trenérů a přejeme hodně pěkných výsledků v dalším období, jelikož toto byl pro zmíněnou věkovou kategorii poslední dráhový závod. Nyní nás čekají přespolní běhy.

Kalendář závodů podzim 2014

V odkaze níže je uveden kalendář soutěží a akcí pro podzim 2014. Jsou zde uvedeny soutěže žactva, dorostu i dospělých včetně soutěží běžeckého poháru.

2. 9. 2014 | Rubrika: Závody 2014

MČR do 22. let 2014

V sobotu a neděli 30. a 31.8. proběhlo v Jablonci nad Nisou Mistrovství ČR mužů a žen do 22. let. Ze šternberských atletů se nominovali Martin Sadil a Jan Sadil v běhu na 800, Katrin Sásová v běhu na 400m a Hanka Lollková v běhu na 3000m překážek. Závodilo se za nepříznivých podmínek, déšť, vítr a hlavně v neděli chlad. Nejlepšího výsledku dosáhl Martin Sadil, kdy se ve finále umístil na 7. místě. Ve finále bojoval nejen se soupeři ale i se zdravotními problémy a to se na výs...ledku podepsalo. Jan Sadil celkově skončil na 12. místě po rozbězích, kde velmi srdnatě bojoval o postup do finále a sbíral zkušenosti v souboji se závodníky až o pět let staršími. Hanka Lollková doběhla v dlouhém překážkovém závodě na solidním 10. místě, kdy ji čeká ještě možnost čtyř startů na tomto mistrovství jako Honzu. Nejmladší z účastníků Katrin Sásová , která je teprve prvním rokem dorostenka celkově skončila na nejdelším sprintu - 400mna 18. místě. Děkujeme za reprezentaci klubu a přejeme ještě hodně pěkných výsledků do konce sezony.

1. 9. 2014 | Rubrika: Závody 2014

Velká cena Zlína 2014

Na dnešním mítinku ve Zlíně na trati 1km mužů zvítězil Jan Sadil v osobním rekordu 2:35,68. V kategorii žen na stejné trati doběhla Sára Janulíkvá na 7. místě taktéž v osobním rekordu 3:17,94 a zařadila se na 3. místo celostátních tabulek žákyň. Katrin Sásové na trati 200m a 400m se dnes moc nedařilo při běhu v prudkém lijáku a tak máme do dalších závodů o čem přemýšlet.

16. 8. 2014 | Rubrika: Závody 2014