Jdi na obsah Jdi na menu

Krajský přebor a družstva mladších žáků

Šternberští mladší žáci dominovali v běžeckých disciplínách na krajském přeboru mladšího žactva v Prostějově, který proběhl v úterý 16.9. Jistě byl velkou motivací našim mladším žákům nový vedoucí družstva, český reprezentant v běhu na 800m, Martin Sadil. Ten mladým běžcům rozdával cenné rady, jež jistě přispěly k zisku 1. místa v běhu na 150m Kristýny Krejčířové, na 300m Veroniky Cholastové, na 800m Víťi Charváta a na 1500m Kuby Grégra. Druhá místa získali Veronika Cholastová na 150m, Adam Janošík v běhu na 1500m a štafeta hochů na 4x60m. Bronzové medaile dovezli Elenka Urbášková 150m, Vít Charvát 300m a na stejné trati Terka Grégrová. Medaili ze stejného kovu z jediné technické disciplíny získal David Doležel ve skoku vysokém. Družstvo hochů celkově obsadilo 3. místo jak v celoroční soutěži tak v kole a dívky byly šesté. Děkujeme za pěkné výsledky závodníkům i trenérů a přejeme hodně pěkných výsledků v dalším období, jelikož toto byl pro zmíněnou věkovou kategorii poslední dráhový závod. Nyní nás čekají přespolní běhy.