Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2011

Příspěvky

Běh o kapra 2011

200511241625_kapr.gifV tradičním předvánoční čase proběhl v Bruntále 22.12.  Běh o kapra. Již se stalo tradicí, že si šternberští běži do Bruntálu zajíždějí pro vánočního kapra. Tentokrát přijelo sedm běžců a do Šternberka si odvážíme šest kaprů. Zvítězili Jan Sadil a Katrin Sásová, druhá místa obsadili Markéta Novotná a Adam Janošík, třetí místo Kryštof Bergr a čtvrtá místa Veronika Janošíková a Tomáš Nesvadba. Všem moc gratuluji. Výsledky najdete v odkaze: http://olympiabruntal.cz/view.php?cisloclanku=2011122301

26. 12. 2011 | Rubrika: Závody 2011 | Komentářů: 0

Vlachovka 2011

V sobotu 19.11. se běžel tradiční krosový závod Vlachovka na 14 km. Letošního ročníku se zúčastnilo 56 startujících z toho 12 našich atletů v rámci přípravy na další sezonu. V juniorkách vyhrála Markéta Novotná (2. místo v ženách) v čase 74:25s, druhá Katrin Sásová a třetí Sarah Janulíková. V juniorech těsně vyhrál Martin Sadil ( v mužích 11. místo) v čase 60:48s před Martinem Prajzou a třetí byl Václav Reich. Většina našich závodníků byla ještě unavená po soustředění v Tatrách ale přesto naši běžci zaběhli výborné časy, kdy běželi o 10-15 minut rychleji než v loňském závodě. Fotky ze závodu najdete na rajčeti nebo na FB.

20. 11. 2011 | Rubrika: Závody 2011 | Komentářů: 1

Mikulášský běh Vyškov 2011

is1.jpgV sobotu 26.11. pořádá oddíl AHA Vyškov tradiční Mikulášský běh. Předpokládám bohatou účast našich závodníků i těch nejmenších. Pojedeme auty, zájemci hlaste se včas na treninku. Propozice: Mikulášský běh Vyškov 2011. Předpokládaný odjezd z Lidické v 11.00 hodin s možností vykoupání se v aquaparku po závodech.

19. 11. 2011 | Rubrika: Závody 2011 | Komentářů: 0

Hornická desítka 2011

V sobotu 5.11. proběhl ve Frýdku Místku jeden z největších závodů mládeže na Moravě Hornická desítka. Ze Šternberka jela tradičně velká výprava a opět jsme dosáhli skvělých výsledků. Vítězství záskali v početném poli startujících: Bára Kučerová a Martin Sadil. Na stupně dále vystoupali za 2. místo Tomáš Nesvadba a za 4. místo Markéta Novotná. Další pěkná umístění v první desítce získali: Jan Sadil, Martin Prajza, Jaroslav Žádník, Barbora Furišová, Adam Janošík a Gabriela Sásová. Celkové výsledky najdetze v odkaze:  Výsledky Hornická desítka 2011

10. 11. 2011 | Rubrika: Závody 2011 | Komentářů: 0

Berounský trojůhelník 2011

110.jpgV Moravském Berouně proběhl v pátek 7.10. jižý 39. ročník tradičního běhu Berounský trojúhelník. Naši běžci opět ukázali svou sílu v náročném závodě: Antonín Koryťák zvítězil, Martin Prajza a Markéta Nopvotná doběhli na druhém místě a Sarah Janulíková doběhla na třetím místě. Jan Sadil skončil na nepopulárním čtvrtém místě a Martin Sadil běžel v kategorii mužů, kde doběhl jako pátý.

6. 11. 2011 | Rubrika: Závody 2011 | Komentářů: 0

Mistrovské tituly 2011 pro šternberské atlety

3346.jpgMartin Sadil a Filip Mikuška se stali atletickými Mistry ČR družstev juniorů s družstvem Sokola Opava. Titul si vybojovali ve Vítkovicích 1.10.2011, kdy Martin Sadil ve finalovém závodě vybojoval v krásném závěru vítězství na trati 800m. Ondřej Doležel bojující v dresu Vítkovic zvítězil v běhu na 5000m ale družstvo celkově obsadilo čtvrté místo. Gratulujeme.

6. 10. 2011 | Rubrika: Závody 2011 | Komentářů: 0

Semifinále MČR družstev žactva Šumperk 2011

3346.jpgV neděli 25.9. jedeme do Šumperka na semifinále MČR družstev žactva, kde postoupili naži žáci. Odjezd v 8.08 vlakem a sraz v 7.50 hodin na vlakovém nádraží. Posílí nás i mladší žáci tak doufám že minimálně zopakujeme výsledek z loňského roku. Propozice :  http://www.atletika.cz/default.aspx?article=13592 Nominaci najdete v odkaze níže.

22. 9. 2011 | Rubrika: Závody 2011 | Komentářů: 0

3.kolo družstev mladšího žactva 2011 Prostějov KP Jednotlivců

Logo_kraje_na_web.jpgV úterý 20.9. pořádal AK Prostějov 3.kolo družstev a KP jednotlivců mladšího žactva. Nedávali jsme dohromady početné družstvo ale ty kteří mohou zaznamenat významnější výsledek na stupních vítězů. Z výsledků: 1. místa Novotná 800m, Sásová 300m, Motl koule, 2. místa Novotná 300m, Motl míček, 3. místa Janulíková 800m, Sásová 150m. Celkové výsledky najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=14422# Družstva se umístila na 4. místě dívky a hoši na 5. místě.

21. 9. 2011 | Rubrika: Závody 2011 | Komentářů: 0

Mistrovství Moravy mladšího žactva Hranice 2011

3346.jpgAtletický klub v Hranicích pořádal v neděli 18.9. Mistrovství Moravy mladšího žactva. Odjeli jsme sice v menší sestavě ale s ambicemi na medaile. Potvrdil to Marek Machalický vítězstvím na 800m a na stejné trati Markéta Novotná 5. místo a Janulíková 10. místo. Wiedermann a Sásová postoupili do finále B na 60m a na 300m trati Sásová 4. a Novotná 5. místo, Wiederman obsadil 9. místo. na trati 150m Sásová 9. místo a Wiedermann 6. místo. Výsledky najdete v odkazech dívky: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=14334  a hoši: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=14333

19. 9. 2011 | Rubrika: Závody 2011 | Komentářů: 0

3. kolo družstev a KP staršího žactva Šumperk 2011

3346.jpgVe čtvrtek 15.9. pořádal oddíl v Šumperku 3. kolo družstev staršího žactva. Mohli jsme zaznamenat výborné výkony, spoustu osobáků a hlavně kluci zabojovali jako správné družstvo a celkovým třetím místem porazili Šumperk o 30 bodů čímž postoupili do semifinále MČR. Nechtěl bych vyzdvihovat jednotlivce ale opravdu výborný výkon celého družstva, kdy jsme sbírali jak vítězství tak jednotlivé body. Držím palce v dalším kole. Výsledky 3. kola: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=14353

17. 9. 2011 | Rubrika: Závody 2011 | Komentářů: 0