Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2013

Příspěvky

Mezikrajové utkání staršího žactva 2013

V sobotu 21.12. proběhlo na Strahově v  Praze Mezikrajové utkání staršího žactva. Olomoucká kraj reprezentovalo 10 žaček a 10 žáků a z našeho oddílu byli nominovaní Katrin Sásová 60m a 300m, štafeta 6x200m, Sarah Janulíková 800m a Marek Machalický 1000m. Naši závodníci si vedli výborně a byli platnými členy družstva, kdy dosáhli osobní halových rekordů a někteří o celkových. Marek celkově obsadil 3. místo, kdy zvítězil v rozběhu a porazil medailisty z MČR, Kaťa na 300m doběhla na 6. místě a na 60m skončila v rozběhu. Sára se trošku lekla konkurence, skončila celkově na 16. místě ale zaběhla si halový osobák. Gratulujeme našim reprezentantům. Celkové výsledky jsou v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=16982

21. 12. 2013 | Rubrika: Závody 2013

Mikulášská běh Vyškov 2013

Zveme všechny příznivce přespolních běhů na tradiční Mikulášský běh ve Vyškově.

Propozice zde.

15. 11. 2013 | Rubrika: Závody 2013

Hornická desítka 2013

V sobotu 2.11.2013 jsme se v hojném počtu zůčastnili tradičního závodu Hornická desítka ve Frýdku - Místku. Na startu na závodníky čekala obrovská konkurence. K nejlepším patřili Tereza Grégrová - 2. místo, Eliška Bundilová - 2. místo, Bára Kučerová - 2. místo, Tomáš Nesvadba - 4. místo, Václav Šíma - 4. místo, Jan Sadil - 4. místo, Ondřej Žádník - 5. místo, Jolana Švestková - 5. místo, Anežka Kubalíková - 6. místo, Ema Klimentová - 6. místo, Sára Janulíková - 7. místo, Eva Lančová - 8. místo, Katrin Sásová - 8. místo,  Valerie Vranová - 8. místo, Jakub Grégr - 9. místo.

VÝSLEDKY      FOTO

5. 11. 2013 | Rubrika: Závody 2013

Krajské přebory mladých vícebojařů 2013

V Olomouci proběhly vícebojařské krajské přebory přípravek a mladšího žactva, kterého se účastnili i naši mladí vícebojaři, kteří v dnešním nevlídném počasí předvedli spoustu kvalitních výkonů. V kategorii přípravek dívek zvítězila Elenka Urbášková a hned na druhém místě Kristýnka Krejčířová. Velmi pěkný výsledek dosáhla mezi padesáti startujícími i Terka Grégrová (7. místo) a Gabča Šubová (10. místo). Mezi chlapci byl třetí Peťa Gedeon, kterému chyběl bod na druhé místo. Čtvrtý byl Kuba Grégr. Lukáš Grégr obsadil krásné 10. místo. Mezi mladšími žákyněmi skončila na pátém místě Bára Kučerová a Vendula Rabenseifnerová na dvanáctém místě. Podobně dopadli mladší žáci Ondřej Žádník na pátém místě a David Doležel na jedenástém místě. Gratulujeme našim mladým atletům.

17. 10. 2013 | Rubrika: Závody 2013

3. kolo družstev staršího žactva 2013

3346.jpgVe středu 4.9. proběhne v Olomouci 3. kolo družstev staršího žactva ročník 1998-1999. Odjezd je vlakem v 12.59, sraz 12:45 hodin. Závod je současně krajským přeborem jednotlivců. Účast všech je důležitá zvláště dívky bojují o postup do semifinále Mistrovství ČR družstev, které proběhne 15.9. v Uherském Hradišti.

3. 9. 2013 | Rubrika: Závody 2013

Čokoládová tretra Olomouc 2013

Kdo se chystá do Olomouce na čokoládovou tretru, propozice jsou zde.

18. 6. 2013 | Rubrika: Závody 2013

Mistrovství Moravy žactva Vítkovice 2013

3346.jpgV neděli 9.6. pořádá klub SSK Vítkovice, Mistrovství Moravy žactva na nové dráze která je připravena na Zlatou tretru. Předpokládaný odjezd mikrobusem v 8 hodin z Lidické. Plánovaná účast - Machalický, Motl, Wiedermann, Kučerová, Sásová, Furišová, Lančová, Janulíková, Němcová, Janošíková.

5. 6. 2013 | Rubrika: Závody 2013

2. kolo II. ligy mužů a žen 2013 Hranice

102.jpgV sobotu 1.6. jedeme všichni na 2. kolo II. ligy mužů a žen do Hranic. Prosím o dochvilnost odjezdu v 7:45 hodin od vlakového nádraží autobusem jelikož pořadatelé posunuli začátek z důvodu pohřbu atletického kolegy o půl hodiny dopředu. Všem přeji hodně úspěchu i když není moc dobrá předpověď na počasí.

31. 5. 2013 | Rubrika: Závody 2013

2. kolo atletických přípravek Prostějov 2013

Máme za sebou druhé kolo družstev atletických přípravek a s potěšením konstatujeme, že úspěšné!!! Jak družstvo chlapců tak i dívek získalo více bodů, než v kole minulém a obě družstva se umístila na druhém místě. Hoši nasbírali 83 bodů a dívky 79 bodů. Obě družstva získávají 8 hlavních bodů, čímž srovnáváme skóre s družstvy Šumperka. Pokud chceme zopakovat loňský skvělý, stříbrný výsledek, musíme svou pozici obhájit i na kole třetím, finálovém, které proběhne 5.6. v Olomouci.

Kompletní výsledky najdete zde. Foto zde.

Díky za skvělou práci celého týmu, podporu a pomoc rodičů a doufáme, že se na finále sejdeme ve stejně dobré, ne-li silnější sestavě!!!

24. 5. 2013 | Rubrika: Závody 2013

Čokoládová tretra 2013

V pondělí začíná další ročník Čokoládové tretry. Jde o sérii závodů, jejichž vítězové mají jedinečnou šanci zúčastnit se velkého finále v předprogramu mezinárodního mítinku Zlatá tretra v Ostravě. Soutěž je vypsána pro kategorii přípravek - ročníky 2002 - 2010. Využijte příležitosti a zkuste své štěstí!!! Více informací a propozice naleznete na stránkách: http://www.zlatatretra.cz/cokoladovatretra

12. 5. 2013 | Rubrika: Závody 2013