Jdi na obsah Jdi na menu
 


Běžecký pohár dětí a mládeže 2012

Příspěvky

Výsledky Běžeckého poháru 2012

Posledním závodem na Kiosku ve Šternberku skončil letošní Běžecký pohár dětí a mládeže Olomouckého kraje 2012.

Slavnostní vyhodnocení nejlepších tří běžcu v jednotlivých kategoriích proběhne 30.listopadu 2012 v Expozici času ČSA 19 Šternberk od 17:00, kde budou ocenění nejlepší běžci poháry, diplomem a vítězové hodnotnou věcnou cenou. Celkové výsledky si můžete prohlédnout v odkaze: Běžecký pohár výsledky 2012 opravené

V rámci vyhodnocení proběhne i vyhodnocení nejlepších šternberských atletů v jednotlivých kategoriích.

Zpravodaj běžeckého poháru najdete v odkaze: Zpravodaj běžeckého poháru 2012 opravený

 

Vyhodnocení Běžeckého poháru a šternberských atletů 2012

Vyhodnocení Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje 2012 proběhne v pátek 30.11.2012 ve šternberské Expozici času od 17:00 hodin. V poháru budou vyhodnoceni vždy 3 nejlepší běžci v jednotlivých kategoriích, kteří obdrží pohár, diplom a vítězové věcnou cenu. Dále budou vyhodnoceni nejlepší šternberští atleti za rok 2012 v kategorii přípravek, žactva, dorostu, juniorů a dospělých. Součásti budou pozváni do síně slávy nejlepší šternberští atleti, kteří reprezentovali Českou republiku na mezinárodní scéně. Všechny účastníky srdečně zveme. Vyhlášení atletů 2012 plakát Pořadí vyhodnocených atletů v odkaze dále.

 

Podzimní Kiosk 2012

Logo_kraje_na_web.jpgMáme za sebou poslední 7. závod běžeckého poháru PODZIMNÍ KIOSK 2012. Pro šternberské atlety to byl jeden z povedenějších, kde jsme získali spoustu umístění na stupních vítězů i bodů do běžeckého poháru. Závod proběhl za krásného počasí a padl dokonce jeden traťový rekord ve starších žačkách Helenou Benčovou ze Slezanu Frýdek Místek. Z našich závodníků zvítězili:  Elen Urbášková, Tomáš Nesvadba, Bára Kučerová, Ondřej Žádník a Martin Prajza. Druhá místa: Vít Charvát, Jolana Švestková, Kristýnka Krejčířová, Markéta Novotná a Filip Furiš. Třetí místa obsadili: Jan Sadil, Antonín Koryťák, Eva Lančová, Tereza Grégrová a Marie Gudská. Celkové výsledky najdete v odkaze:

Výsledky - Podzimní Kiosk 2012

 

Běh s Klokanem 2012

V sobotu 22.září 2012 se v Olomouci konal 6.závod běžeckého poháru - Běh s klokanem. Výsledky závodu najdete v odkaze: http://www.liga100.cz/images/vysledky_zavody/klokan2012.xls

 

Uničovská maratonka 2012

V sobotu 8.9. proběhla v Uničovském parku Uničovská maratonka jako již 5. závod Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje 2012. Z našeho oddílu se nezúčastnilo sice moc závodníků ale co odjeli dosáhli velmi pěkné výsledky. Nejúspěšnější byla Sarah Janulíková 1. místo maldší žákyně a ve stejné kategorii Eva Lančová. Starší žačky Lucka Skalická doběhla na 2. místě a Veronika Janošíková na 3. místě. Mezi přípravkami doběhl Tomáš Nesvadba na 2. místě, Adam Janošík na 3. místě a Adam Kupka na 4. místě. Mezi přípravkami dívek obsadila 5. místo Klára Przepiorová. Jako další závod běžeckého poháru probšhne 22.9. Běh s klokanem a závěrečný závod 30.9 Podzimní Kiosk.

 

Jarní Kiosk 2012 Krajský přebor v krosu

LogoAKSternberkbig.jpgAtletický klub Šternberk pořádal v neděli 15.4.2012 již 40. ročník přespolního běhu JARNÍ KIOSK, který proběhl jako Krajský přebor v krosu a 4. závod Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje 2012. Závod byl významný překonáním tří traťových rekordů ( Czechová, Kučerová, Pospíšil ) za účasti 120. mladých běžců. Nejlepší závodníky přeboru dekorovali Starosta města Šternberka Ing. Stanislav Orság a Místostarosta Michal Oborný. Ze šternberských běžců zvítězili a krajskými přeborníky se stali: Tomáš Nesvadba, Bára Kučerová, Markéta Novotná, Marek Machalický a Martrin Prajza, druhá místa obsadili Elen Urbášková, Sarah Janulíková, Ondřej Žádník, Katrin Sásová, a třetí místa Vilém Čech, Antonín Koryťák, Veronika Janošíková, Jarda Žádník a Jan Sadil. Výsledky závodu najdete v odkaze: Výsledky Jarní Kiosk 2012 Fotografie ze závodu najdete na http://aksternberk.rajce.idnes.cz/ Chtěli bychom poděkovat za podporu Městu Šternberk a Olomouckému kraji, kteří přispěli na pořadatelství závodu.

 

Běh vítězství Hranice 3.závod BPDMOK 2012

Logo_kraje_na_web.jpgV sobotu 14.4.2012 proběhl v Hranicích na atletickém stadioně 3. závod Běžeckého poháru dětí a mládeže Olomouckého kraje 2012 jako Běh Vítězství. Přes skromnou účast šternberských závodníků jsme dosáhli na tři vítězství a další pěkná umístění. Zvítězila Dominika Novotná v juniorkách, Markéta Novotná v žačkách a Jan Sadil v dorostencích. Druhé místo obsadila Katrin Sásová a Sarah Janulíková a třetí Veronika Janošíková a Bára Kučerová. Celkové výsledky najdete v odkaze: http://www.atletikahranice.cz/file/119/vysledkova-listina---beh-vitezstvi-2012.doc 

 

Mistrovství Moravy v krosu Přerov 2012

3346.jpgV sobotu 17.3. proběhlo v Přerově na stadionu SK Mistrovství Moravy a Slezska a 2. závod Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje v krosu. Z našeho oddílu se zúčastnila početná skupina sedmnácti běžců jak zkušených matadorů tak nových začínajících závodníků. Kategorie byly obsazeny kvalitními běžci a tak zisk dvou stříbrných medailí a sedm umístění do šestého místa je velmi dobrým výsledkem. Nejlepší byli Bára Kučerová v přípravce a Martin Prajza v dorostu, kteří získali zmíněné medaile. V mnoha případech nám medaile utekly v úplném závěru. Z dalších umístění čtvrté místo obsadil Marek Machalický, páté místo Tomáš Nesvadba a šestá místa Markéta Novotná, Adam Kupka, Sarah Janulíková a Dominika Novotná. V odkaze dále najdete celkové výsledky: Výsledky Fotografie najdete v odkaze: http://aksternberk.rajce.idnes.cz/MMaSl_kros_Prerov_2012/  

 

Běžecký pohár dětí a mládeže 2012 rozpis závodů

Rok s rokem se sešel a máme tu 6. ročník běžekého poháru. V letošním roce pohár zaštítil Olomouký kraj, Město Šternberk a s dalšími subjekty dále jednáme. 

V prním pololetí nás čekají čtyři závody:

1. Prusinovice 25.2., 2. Jarní běh Přerov 17.3., 3. Běh Vítězství Hranice 14.4., 4. Jarní Kiosk 15.4.

 

Rohálovská desítka Prusinovice 2012

V sobotu 25.2. proběhne v Prusinovicích první závod běžeckého poháru 2012. Informace najdete na webovkách Prusinovic http://www.rohalovskadesitka.cz/ . Šternberáci odjezd z Lidické v 8:00 hodin. Auta: Sadil, Novotný, Janošík, Kučera, Wiedermann, Janulíková, Nesvadba