Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2015

Příspěvky

Hornická desítka 2015 30. ročník

V sobotu 7.11. proběhne ve Frýdku Místku Hornická 10. Opět plánujeme dopravu autobusem. Odjezd v 8.15 hodin z vlakového nádraží. ( zahájení prezentace v 9:30) Zájemci nechť se hlásí na tréninku u vedoucích družstev. V odkaze níže jsou uvedeni předběžně přihlášení závodníci, jedná se o ty kteří úspěšně reprezentovali v běžeckém poháru náš klub. Ostatní dohlásíme na místě. Propozice:  http://www.atletikafm.cz/news/propozice-30-rocniku/

22. 10. 2015 | Rubrika: Závody 2015

Krajské přebory ve vícebojích - přípravky a ml. žáci 2015

Atletický oddíl TJ Šumperk pořádá 14.10. Krajské přebory mladšího žactva (ročník 2002 a 2003) a přípravek ( ročník 2004 až 2006) ve vícebojích jako letošní poslední dráhový závod letní atletické sezony. Mladší žáci pětiboj ( 60m, 60mpř. dálka, míček, 800m) a přípravky (60m, dálka, míček, 800m). Předpokládaný odjezd autobusem ve 12:00 hodin od ZŠ Dr. Hrubého vzhledem k zahájení soutěží ve 14 hodin. Předpokládaný návrat v 18.30- 19:00.

PROPOZICE

8. 10. 2015 | Rubrika: Závody 2015

Mezikrajové utkání mladší žáci 2015

3346.jpgV neděli 27.9. pořádal olomoucký atletický oddíl Mezikrajové utkání mladšího žactva. Olomoucký kraj celkově skončil na 2. místě. K tomuto pěknému výsledku přispěli i šternberští atleti, kdy získali pro Olomoucký kraj 45 bodů. Nejúspěšnější byl Adam Dohnal, který trhal své osobní rekordy v každém závodě. V běhu na 60m skončil na krásném 3.místě, ale v běhu na 300m zvítězil v čase 41,19 s zařadil se svým časem na 2. místo v celostátních tabulkách. Velmi dobře mu sekundoval Kuba... Grégr na stejné trati, kdy skončil na 3.místě časem 41,97 a zařadil se na 6. místo celostátních tabulek. Kuba běžel ještě 1000m a doběhl na 6. místě. O místo zpět na stejné trati skončil Ondřej Lenhart, který soutěžil ještě v hodu míčkem, kde výkonem 50,53m obsadil taktéž sedmé místo. V běhu na 1000m startoval jako nejmladší závodník Tomáš Nesvadba a doběhl na 10. místě čímž získal 1 bod do hodnocení. Jediný zástupce šternberské atletiky mezi dívkami byla Kristýna Krejčířová, která podala vynikající výkon a skončila na trati 300m na 5. místě. Dohnal a Krejčířová běželi ještě štafetu 8x100m, která celkově zvítězila. Gratulujeme našim mladým atletů k předvedeným výkonům na konci sezony a přejeme hodně zdaru do sezony halové.

28. 9. 2015 | Rubrika: Závody 2015

3.kolo mladšího žactva Prostějov 2015

Ve středu 16.9. proběhlo 3. kolo krajského přeboru mladšího žactva a současně krajský přebor jednotlivců v Prostějově. Šternberští mladí atleti vezou opět spoustu medailí a navázali na medajlový zisk z Mistrovství Moravy. Chlapci v družstvech skončili na 3. místě a jediný bod v celoroční soutěž jim chyběl k postupu do semifinále MČR družstev. Dívky skončily čtvté jak ve třetím kole tak v celoroční soutěži. V jednotlivcích nejlepších výsledků dosáhli: Jakub Grégr 1. 800m, 2. 300m, Adam Dohnal 1. 150m, 2. 60m, Elen Urbášková 3. 60m, Kristýna Krejčířová 2. 150m, 4. 300m, Ondřej Lenhart 2. 800m, 4. hod míčkem, Šimon Lukašák 1. 1500m, Matyáš Doležel 3. 1500m, štafeta dívek 4x60m ( Urbášková, Krejčířová, Krejčířová, Šubová) 1. místo. Gratulujeme mladým atletům ke krásným výsledkům. Komletní výsledky najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=23877

17. 9. 2015 | Rubrika: Závody 2015

Termíny závodů - podzim 2015

26. 8. 2015 | Rubrika: Závody 2015

Termíny závodů družstev přípravek 2015

Družstva přípravek startují své závody prvním kolem 14. 5. v Šumperku. Druhé kolo je v Prostějově 27.5. a třetí kolo v Olomouci bude 22.6. Doprava na závody bude zajištěna vždy společně autobusem, odjezd ve 13 hod od ZŠ Dr. Hrubého.

7. 5. 2015 | Rubrika: Závody 2015

1. kolo družstev starších žáků - Šumperk 2015

V úterý 12.5. zahájí své soutěže družstev i starší žáci (2000-2001) a to v Šumperku. Jedem mikrobusem od ZŠ Dr. Hrubého. Sraz ve 12,40, odjezd 12,45. Předpokládaný návrat kolem 19 hod. opět ke škole.

1. kolo družstev mladších žáků - Olomouc 2015

V pondělí 11.5. zahájíme soutěž družstev mladších žáků (nar. 2003-2002). Závody se konají v Olomouci. Jedeme vlakem (tedy spíše výlukovým autobusem), sraz na vlakovém nádraží je ve 12,45. Předpokládaný návrat je v 18,56, v případě zpoždění závodů až v 19,56. Propozice zde.

Termíny závodů družstev žáků 2015

Příští týden se nám rozjíždí soutěže družstev. Jelikož si někteří stále nepamatují termíny, v odkaze níže jsou termíny družstev mladších i starších žáků. Odjezdy vždy autobusem ve 13.00 od ZŠ Dr. Hrubého.

5. 5. 2015 | Rubrika: Závody 2015