Závody 2017

Příspěvky

Vánoční hala žactva 2017

117.jpgDnes 15.12. proběhla v Olomouci "Vánoční hala žactva" ,
kde startovala družstva Olomouce, Přerova, Prostějova, Šumperka a Šternberka. Přesto že máme ještě pořád přípravnou část sezony, mohli jsme shlédnout velmi pěkné výkony našich atletů.

15. 12. 2017 | Rubrika: Závody 2017

MČR v přespolním běhu 2017

logo-cas.jpg V sobotu 25.11. proběhl v Dlouhoňovicích u Žamberka další mistrovský závod a to Mistrovství ČR v přespolním běhu. Šternberští běžci se ve velké konkurenci vůbec neztratili. Nejlepšího výsledku dosáhl Vít Horčička svým pátým místem v juniorech.

26. 11. 2017 | Rubrika: Závody 2017

Mikulášský běh Vyškov 2017

logo-cas.jpg Ve Vyškově proběhl 13. ročník Mikulášského běhu, kde jsme posbírali spoustu krásných umístění, za velmi kvalitní běžecké výkony, a dovezli jsme si krásné perníkové chaloupky.
Vítězství zaznamenali: Jakub Grégr - starší žáci, Ema Klimentová - mladší žákyně

18. 11. 2017 | Rubrika: Závody 2017

Hornická desítka 2017

V sobotu 4.11.2017 odjezd autobusu na Hornickou desítku v 8:00 od vlakového nádraží. Rezervace míst a více informací v celém příspěvku.

2. 11. 2017 | Rubrika: Závody 2017

Podzimní závody 2017

V odkaze níž si můžete prohlédnout kalendář podzimních závodů, které nás čekají do konce kalendářního roku.

13. 10. 2017 | Rubrika: Závody 2017

Slovácký běh v Uherském Hradišti 2017

Z Uherského Hradiště na 60. ročníku Slováckého běhu jsme získali pěkná umístění mladých šternberských běžců. Eliška Bundilová zvítězila v kategorii přípravek a Jakub Grégr v kategorii starších žáků. V dorostu si stříbro veze Víťa Charvát a bronzovou pozici získal ve stejné kategorii dorostu Adam Janošík a Tomáš Bundil v mladších žácích. Ondřej Lenhart ve starších žácích obsadil čtvrté místo. Gratulujeme mladým běžcům.

8. 10. 2017 | Rubrika: Závody 2017

Běh šternberským parkem podzim 2017

V sobotu 7.10. 2017 jsme pořádali tradiční závod v přespolním běhu - Podzimní běh šternberským parkem. Závodu se zúčastnilo 198 závodníků. Tento závod byl devátým závodem běžeckého poháru a čeká nás tedy už jen poslední bodovaný závod - Hornická desítka ve Frýdku (4.11.).

VÝSLEDKY  FOTO1   FOTO2

Krajský přebor přípravek a ml. žáků ve vícebojích 2017

Ve středu 4.10. proběhl Krajský přebor přípravek a mladších žáků ve vícebojích. Konkurence byla veliká a naši závodníci to neměli jednoduché. Eliška Bundilová nakonec vybojovala krásné druhé místo, Domča Vereskov byl sedmý a do desítky se vešel i Ondra Mondek. Ostatní podali také krásné výkony a opět posunuli nebo vyrovnali osobní rekordy.

FOTO      VÝSLEDKY

5. 10. 2017 | Rubrika: Závody 2017

MMaSl mladších žáků Hranice 2017

V neděli 1.10. proběhlo v Hranicích Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků. Na medailové pozice jsme nedosáhli, ale osobní rekordy se také počítají  Uvidíme, kam se dokážeme posunout v hale.

FOTO   VÝSLEDKY

Mezistátní utkání žactva 2017

V sobotu 30.9. proběhlo v chorvatském Varaždínu Mezistátní utkání žactva v atletice, kde reprezentoval Českou republiku na trati 300m i šternberský Adam Dohnal. Ve své reprezentační premiéře si nevedl vůbec špatně. Celkově skončil na 4. místě a přidal 7 bodů na konto českého družstva. Svým během na setinu vyrovnal svůj čas z MČR žactva 36,67s. v Břeclavi. Adam startoval současně i ve smíšené štafetě 4x300m, ve které zvítězili, ale po protestu maďarských trenérů (pro porušení předepsaného postavení závodníků na úsecích) byla naše štafeta bohužel diskvalifikována. V celkových výsledcích však chlapci celkově zvítězili.