Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovství Moravy v krosu Přerov 2012

3346.jpgV sobotu 17.3. proběhlo v Přerově na stadionu SK Mistrovství Moravy a Slezska a 2. závod Běžeckého poháru mládeže Olomouckého kraje v krosu. Z našeho oddílu se zúčastnila početná skupina sedmnácti běžců jak zkušených matadorů tak nových začínajících závodníků. Kategorie byly obsazeny kvalitními běžci a tak zisk dvou stříbrných medailí a sedm umístění do šestého místa je velmi dobrým výsledkem. Nejlepší byli Bára Kučerová v přípravce a Martin Prajza v dorostu, kteří získali zmíněné medaile. V mnoha případech nám medaile utekly v úplném závěru. Z dalších umístění čtvrté místo obsadil Marek Machalický, páté místo Tomáš Nesvadba a šestá místa Markéta Novotná, Adam Kupka, Sarah Janulíková a Dominika Novotná. V odkaze dále najdete celkové výsledky: Výsledky Fotografie najdete v odkaze: http://aksternberk.rajce.idnes.cz/MMaSl_kros_Prerov_2012/