Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2008

Příspěvky

Semifinále Mistrovství ČR družstev staršího žactva 2008

ObrazekV sobotu 27.9. jsme se zúčastnili ve Frýdku Místku semifinále Mistrovství ČR družstev staršího žactva jako vítěz skupiny Olomouckého krajeMladí chlapci dosáhli velmi krásného úspěch, když získali vynikající páté místo mezi družstvy z celé Moravy a bohužel nám utekl postup do finále Mistrovství ČR o jedno jediné místo. Kdyby,... Velmi pěkné výsledky najdete níže.

Hanácká laťka Gruntfos 2008 Olomouc

Ve čtvrtek 18.9. jsme se jako družstvo ZŠ nám. Svobody, zúčastnili 3. ročníku Hanácké laťky Gruntfos na pozvání AK Olomouc. Držstvo šternberských závodníků ve složení Filip Mikuška, Eliška Fojtíková, Barbora Vašulínová, Ondřej Matoušek si vedlo znamenitě a celkově v soutěži zvítězilo. V jednotlivcích jsme dopadli takto:

18. 9. 2008 | Rubrika: Závody 2008 | Fotografie: Hanácká laťka 2008 Olomouc

Krajský přebor mladšího žactva 2008 3. kolo Olomouc

ObrazekVe středu 17.9. jsme se zúčastnili v Olomouci 3. kola mladšího žactva a současně krajského přeboru jednotlivců mladších žáků. Celkově chlapci i dívky obsadili 3. místo a tím pádem i třetí místo celkově v celoroční soutěži po pomoci našich atletů z přípravky. Celkové výsledky 3. kola najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=7953

Výsledky jednotlivců v další části.

Mistrovství ČR žactva - Třinec 2008

ObrazekV sobotu a neděli 13-14.9. proběhlo v Třinci Mistrovství ČR žactva, kde se probojovali svými výkony tři šternberští závodníci. Opět naši starší žáci dosáhli velmi pěkných výsledků. Chlapci se představili v těchto disciplínách: Martin Sadil v běhu na 800m, Filip Mikuška v běhu na 100 a 200m překážek a Lukáš Šogor ve skoku dalekém. Taktéž startovala nadějná štafeta na 3x300m ve složení Charouz, Mikuška, Šogor. Výsledky najdete dále...

10. 9. 2008 | Rubrika: Závody 2008 | Fotografie: Mistrovství ČR žactva Třinec 2008

Bodování Jednotlivců pro družstva AK Šternberk 2008

ObrazekV odkaze si můžete najít průběžné výsledky družstev a bodování jednotlivců AK Šternberk pro soutěž družstev k 10.9.2008

10. 9. 2008 | Rubrika: Závody 2008

Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva Brno

ObrazekV neděli 28.9. jedeme na Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva do Brna. V nominaci jsou Jan Sadil, Lucie Brablecová, Jana Trnková, Stanislav Šujan, Petr Nodžák, Václav Reich, Ondřej Matoušek, Libor Kymlička, Barbora Vašulínová, Pavla Spurná, Michal Kupka. Propozice najdete zde: https://aksternberk.estranky.cz/archiv/uploaded/74

9. 9. 2008 | Rubrika: Závody 2008

3. kolo družstev starších žáků 2008

ObrazekV úterý 9.9. 2008 jsme se zúčastnili 3. kola družstev staršího žactva v Šumperku. Závod byl rozhodující v pořadí postupu do semifinále MČR družstev žactva a v celkovém hodnocení středomoravské skupiny. Přes neúčast čtyř klíčových závodníků jsme jen těsně obsadili 3. místo a byli jsme nejlepší v Olomouckém kraji. Celkově tedy družstvo Šternberka chlapců obsadilo 2. místo za Uherským Hradištěm a postupujeme tím do další soutěže. Družstvu budeme držet palce 27.9. kdy proběhne semifinále ve Frýdku Místku. Výsledky můžete najít na odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=7863 v další části jsou celkové výsledky družstev.

Olomoucká pětka na dráze

Na atletickém stadionu se běžela pětka a závod žactva na 1km. Výsledky najdete zde: https://aksternberk.estranky.cz/archiv/uploaded/69

31. 8. 2008 | Rubrika: Závody 2008

Mistrovství ČR ve vícebojích 2008

ObrazekV neděli 20.7. jsme se měli možnost zúčastnit Mistrovství ČR v atleticekých vícebojích ve Staré Boleslavi - Houšťce. Do soutěže se nominovali mladší žáci Lucie Brablecová a Jan Sadil. Ve velmi těžké konkurenci nejlepších českých závodníků obsadili 17. respektive 13. místo v celkovém pořadí. Výsledky je možné shlédnout zde: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=6935  Svými výkony se Lucka zařadila v celostátních tabulkách na druhé místo na Moravě a 33. v ČR a Honza na 11. na Moravě a 35 v ČR. Gratulujeme.

21. 7. 2008 | Rubrika: Závody 2008

Reprezentační start Ondřeje Doležela

ObrazekVe středu 2.července se náš zástupce klubu AK Šternberk Ondřej Doležel zúčastnil prvního reprezentačního startu za ČR na mezistátním utkání Česká Republika - Slovensko - Maďarsko atletů do 17. let v maďarském Gyoru jako jediný atlet Olomouckého kraje. Byl nominován na závod 3000m a celkově obsadil velmi pěkné 4. místo v osobním rekordu 9:13,35 čímž se podílel na vítězství našich reprezentantů. Gratulujeme  Výsledky na: http://online.atletika.cz/upload/gyor_2_7_2008.pdf

3. 7. 2008 | Rubrika: Závody 2008