Mistrovství ČR dorostu a juniorů 2019

Úspěšné Mistrovství ČR pro šternberskou atletiku.

Bronzová medaile Lidky Hřebíčkové v běhu na 2000m př a dvě čtvrtá místa.

MISTROVSTVÍ ČR DOROSTU A JUNIORŮ ÚSPĚŠNÉ.
Tento víkend proběhlo třídenní Mistrovství ČR dorostu a juniorů v Olomouci, které bylo velmi úspěšné pro naši atletiku.
Bronzovou medaili pro šternberské barvy získala Lidka Hřebíčková v běhu na 2000m př v osobním rekordu 7:30,76. Jakub Grégr v běhu na 800m dorostenců obsadil nepopulární 4. místo časem 1:57,32 a stejné umístění dosáhla naše štafeta dorostenců na 4x400m ve složení Lenhart, Hřebíček, Grégr, Dohnal v čase 3:31,91 a jen těsně jim unikla medaile. Škoda za dnešní výkon by si ji kluci zasloužili. Štafeta dorostenek Červená, Bundilová, Hřebíčková, Černocká doběhla na výborném 5. místě ale následně byla diskvalifikována za vyšlápnutí při předávce - škoda ale je to perspektivní štafeta do budoucna. Lidka Hřebíčková ještě obsadila 8. místo v běhu na 1500m v osobním rekordu 5:04,40 a ukázala svou všestrannost a připravenost. Adam Janošík v běhu na 3000m př doběhl na solidním 10. místě v osobním rekordu 10:22,71 kdy měl ještě šanci v závěru bojovat o umístění až k šestému místu. Čtvrtkařům se závody moc nepovedly ale věříme v budoucnost našich atletů a jejich pracovitost dále dosahovat výborných výkonů přes velmi těžké tréninkové podmínky našeho klubu.
Gratulujem našim mladým atletům k dosaženým výsledkům a reprezentaci klubu i města a přejeme hodně úspěchů do podzimní části sezony.