Jdi na obsah Jdi na menu

Halové MČR žactva Ostrava 2019

Šternberští atleti zakončili halovou sezonu úspěšným vystoupením na MČR žactva v Ostravě.
Výborný výsledek předvedl Alois Hřebíček, který vybojoval v nedělním finále 7. místo v běhu na 800m, kdy v sobotním rozběhu dosáhl navíc osobního rekordu 2:10,03. Bojovný výkon předvedla i Ema Klimentová jako jedna z favoritek na medaili, která startovala v běhu na 1500m žákyň ale po těžké kolizi se soupeřkami a pádu nakonec doběhla na 12. místě. Matěj Sulák startoval v běhu na 3000m, kdy dosáhl osobního rekordu 11:00,56 a obsadil celkově 15. místo v ČR. V závěru ještě reprezentovaly štafety v běhu na 4x200m, které spíše sbíraly zkušenosti k dalším mistrovským soutěží. Gratulujeme našim mladým atletům k úspěšnému vystoupení na žákovském MČR.