Jdi na obsah Jdi na menu

Mistrovství Moravy v hale Bratislava 2011

3346.jpgBěžecké medaile z Mistrovství Moravy všech kategorií v Bratislavě 5.2.2011. Naši atleti opět ukázali dobrou připravenost k halovému mistrovství ČR. Vůbec nejlepší byl Martin Sadil svým prvním místem na 800 i 400 metrů a časem, kterým se zařadil na čelní mista celostátních tabulek. Další medaile za 3. místa získali Jan Sadil na 800m, osobním rekordem 2:20,60s, Denisa Kosová a Martin Prajza na 3000m. Markéta Novotná si zaběhla na 800m osobní rekord 2:40,61 a taktéž Václav Reich na 3000m. Pěkné umístění získala Jana Trnková na 60m svým 9. místem a časem 8,80s a Irena Cepníková 12. časem 8,98s. Filip Mikuška byl 4. na 60m př 9,30s. Škoda jen že chřipka omezila starty dalších našich závodníků. Propozice najdete v odkaze: Propozice Startovky najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=13192