Termínová listina soutěží AK Šternberk 2010 | ||
Duben | ||
1.-10.4. | Soustředění Tatry | |
Nymburk | Soustředění SCM Olomouckého kraje | |
10.4. | Hranice | Hranická dvacítka - 2. závod BPDMOK 2010 |
16.4. | Olomouc | Přebor Města Šternberka šternberských škol |
18.4. | Šternberk | KP v krosu Jarní Kiosk 3. závod BPDMOK 2010 |
19.4. | Olomouc | 1. Náborové závody a Přebory přípravek |
22.4. | Prostějov | Zahajovací závody |
24.4. | Olomouc | 12. ročník Hanáckého půlmaratonu Olomouckými sady |
26.4. | Hranice | Okresní přebory |
27.4. | Prostějov | Okresní přebory |
27.4. | Opava | 1. sokolské úterý |
27.4. | Olomouc | 2. Náborové závody a Přebory přípravek |
28.4. | Olomouc | Zahajovací závody a Přebor UP |
29.4. | Šternberk | Atletický čtyřboj žáků šternberských základních škol II. Stupeň |
30.4. | Šternberk | Atletický čtyřboj žáků šternberských základních škol I. stupeň |
Květen | ||
01.5. | Přerov | Přerovský pětiboj, Memoriál Jar.Králíka, Velká Cena Přerova |
01.5. | Frýdek Místek | Májové závody |
04.5. | Opava | 2. sokolské úterý |
05.5. | Olomouc | 3. Náborové závody a Přebory přípravek |
08.5. | Olomouc | 39. ročník Velké ceny města Olomouce v běhu na 100 m |
09.5. | Ostrava | 1. kolo družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek |
11.5. | Šumperk | 1. kolo družstev atletických přípravek |
11.5. | Olomouc | Atletický čtyřboj pro základní školy - okresní kolo |
15.5. | Náměšť n. H. | Kokina běh |
16.5. | Brno | VC Brna |
15.-16.5. | Třinec | Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích |
18.5. | Šumperk | 1. kolo družstev mladšího žactva |
19.5. | Olomouc | 1. kolo družstev staršího žactva |
19.5. | Olomouc | Odznak zdatnosti pro základní školy |
22.5. | Hranice | Hranická míle 4. závod BPDMOK 2010 |
22.5. | Opava | 1. kolo I. ligy mužů a žen |
23.5. | Olomouc | 1. kolo II. ligy mužů a žen - skupina D1 |
23.5. | Schwechat | Mezinárodní míting do 17. let |
25.5. | Olomouc | Krajské kolo 42. ročníku Poháru Rozhlasu |
25.5. | Ostrava | Čokoládová tretra |
25.5. | Turnov | Memoriál Ludvíka Daňka |
26.5. | Prostějov | 2. kolo družstev atletických přípravek |
27.5. | Ostrava | Mítink IAAF-GP -Zlatá tretra |
28.-31.5. | Lorsch | Družební míting Německo |
28.-30.5. | Stará Boleslav | Mistrovství ČR ve vícebojích všech kategorií |
30.5. | Brno | Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek |
Červen | ||
01.6. | Prostějov | Krajské kolo Kinderiády |
04.6. | Šumperk | Atletický čtyřboj - krajské kolo |
04.-06.6. | Dobšiná | Mezinárodní čtyřutkání družebních měst |
05.6. | Olomouc | 2. kolo I. ligy mužů a žen |
05.6. | Šumperk | 2. kolo II. ligy mužů a žen - skupina D1 |
08.6. | Olomouc | Finále 42. ročníku Poháru Rozhlasu |
09.6. | Olomouc | 3. kolo družstev atletických přípravek |
12.6. | Skalka | Běh ve skalce 5. závod BPDMOK 2010 |
12.6. | Brno | Mezistátní utkání Česko-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek |
14.6. | Praha | Memoriál Josefa Odložila |
15.6. | Šumperk | 2. kolo družstev staršího žactva |
17.6. | Hranice | 2. kolo družstev mladšího žactva |
18.-19.6. | Šumperk | Mistrovství ČR v atletickém čtyřboji pro základní školy |
19.6. | Třinec | 2. kolo družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek |
19.6. | Bruntál | Večerní běh Bruntálem |
20.6. | Olomouc | Mistrovství Moravy a Slezska staršího žactva |
25.-27.6. | Tábor | Mistrovství ČR juniorů,juniorek,dorostenců a dorostenek |
29.6. | Prostějov | Atletické úterý |
Červenec | ||
03.7. | Hodonín | 3. kolo I. ligy mužů a žen |
03.7. | Frýdek - Místek | 3. kolo II. ligy mužů a žen - skupina D1 |
07.7. | Szombathely | Mezistátní utkání juniorů |
10.-17.7. | Staré Město | Sportovní tábor pro žáky a přípravku |
14.7. | Opava | VC Opavy |
17.-18.7. | Třinec | Mistrovství ČR mužů a žen |
19.-25.7. | Moncton | Mistrovství světa juniorů |
Domažlice | Reprezentační soustředění běžců | |
27.7.-01.8. | Barcelona | Mistrovství Evropy mužů a žen |
Srpen | ||
02.-7.8. | Soustředění žáků k MČR | |
10.-14.8. | Olomouc | Soustředění žáků k MČR |
13.-14.8. | Olomouc | Přebor Olomouckého kraje ve vícebojích |
14.8. | Jablonec n.N. | Mladá Evropa do 19. let |
14.8. | Vnorovy | Vnorovská desítka |
18.8. | Olomouc | Přebor Olomouckého kraje jednotlivců |
21.8. | Břeclav | 4. kolo I. ligy mužů a žen |
21.8. | Hranice | 4. kolo II. ligy mužů a žen - skupina D1 |
28.-29.8. | Břeclav | Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let |
28.8. | Šternberk | Běh do vrchu ECCE HOMO 6. závod BPDMOK 2010 |
31.8. | Prostějov | Atletické úterý |
Září | ||
04.9. | Uničov | Uničovská maratonka 7.závod BPDMOK 2010 |
04.9. | Vyškov | Mistrovství ČR družstev mužů a žen + baráž |
06.9. | Šumperk | 3. kolo družstev staršího žactva + Přebor Olomouckého kraje |
07.9. | Prostějov | 3. kolo družstev mladšího žactva + Přebor Olomouckého kraje |
11.-12.9. | Praha | Mistrovství ČR staršího žactva |
13.-15.9. | Brno | European Kids Athletics Games |
15.9. | Olomouc | S kopečka do kopečka |
16.9. | Olomouc | Hanácká laťka |
18.9. | Hodonín | Mezistátní utkání žactva ČR A, ČR B, SVK |
19.9. | Znojmo | Mistrovství Moravy a Slezska mladšího žactva |
19.9. | Prostějov | VC Prostějova |
21.9. | Olomouc | Okresní kolo CORNY pohár (gympl) |
22.9. | Přerov | Přebor Olomouckého kraje ve vícebojích mladšího žactva a přípravek |
25.9. | Olomouc | Běh s klokanem 8. závod BPDMOK 2010 |
25.9. | Šumperk | Mistrovství Moravy a Slezska družstev staršího žactva |
25.9. | Břeclav | 3. kolo družstev dorostenců a dorostenek, juniorů a juniorek |
26.9. | Běchovice | Mistrovství ČR v silničním běhu |
Říjen | ||
02.10. | Olomouc | Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek |
02.10. | České Budějovice | Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek |
02.10. | Kladno | Mistrovství ČR družstev staršího žactva |
03.10. | Šternberk | Podzimní Kiosk 9. závod BPDMOK 2010 |
03.10. | Hodonín | Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva |
10.10. | Uherské Hradiště | Slovácký Běh |
16.10. | Olomouc | Běh kolem Moravy |
16.10. | Olomouc | Olomoucký klasický pětiboj |
17.10. | Pardubice | Finále běžeckého poháru |
Listopad | ||
06.11. | Frýdek Místek | Hornická desítka |
13.11. | Šternberk | Vlachovka |
Prosinec | ||
04.12. | Olomouc | Mikulášský běh |
04.12. | Bratislava | Brána k olympiádě, hala Elán |
Bruntál | Běh o kapra | |