Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2018

Příspěvky

Ema Klimentová stříbrná na MČR žactva

Naše talentovaná mladší žákyně Ema Klimentová vybojovala na Mistrovství republiky žactva stříbrnou medaili v chůzi na 3 000 m v novém osobním rekordu. Gratulujeme!!!

26. 9. 2018 | Rubrika: Závody 2018

Bermudský trojúhelník 2018 - Moravský Beroun

V pátek 21.9.2018 proběhne v Moravském Berouně tradiční závod - Bermudský trojúhelník. Začátek v 16 hodin. PROPOZICE

19. 9. 2018 | Rubrika: Závody 2018

Mistrovství ČR žáků 2018 - Jablonec nad Nisou

Na jablonecké Střelnici proběhne v sobotu 22. a neděli 23.9. Mistrovství ČR v atletice žactva.
Šternberská atletika bude mít opět zastoupení. O pocty nejvyšší budou bojovat:
Ema Klimentová v chůzi na 3000m
Elena Urbášková ve skoku dalekém
Michaela Červená v běhu na 300m
Alois Hřebíček v běhu na 1500 m.
Š
tafeta dívky 4x60m ( Urbášková, Červená, Černocká, Kuncová,) 4x300m ( Urbášková, Červená, Černocká, Hřebíčková)
Přejeme našim atletům hodně úspěchů!

Krajský přebor mladších žáků 2018 - Prostějov

Ve středu 19.9.2018 proběhl v Prostějově Krajský přebor mladšího žactva. Našim mladým atletům se opravdu dařilo. Většina atletů si udělala osobní rekordy, nebo si jen takticky pohlídala medailová umístění. Z medailových výsledků:

Brádelníček 2018

V sobotu 22.9.2018 proběhne 7. ročník přespolního běhu Brádelníček. Jde současně o 8. závod Běžeckého poháru dětí a mládeže olomouckého kraje. Propozice naleznete zde.

16. 9. 2018 | Rubrika: Závody 2018

Úspěch juniorského družstva 2018

Šternberská atletika v sobotu 15.9.2018 zaznamenala další úspěch. Naše juniorky v Mistrovství Moravy a Slezska obsadily 3. místo za favority celostátního kola AK Olymp Brno a SSK Vítkovice a svými výkony jsme si vybojovali postup na Mistrovství ČR družstev do Prahy, kde bude startovat naše juniorská atletická elita. Děkujeme všem za přízeň a podporu šternberského družstva.

Evropské atletické hry mládeže Brno 2018

Tento týden proběhly v Brně Evropské atletické hry mládeže EKAG a reprezentovat naše město jeli i šternberští atleti.
Her se účastní skoro 1800 sportovců ze 112 klubů Evropy a mezi nimi je i 14 šternberáků.
Alois Hřebíček obsadil 6. místo v běhu na 800 m a jeho sestra Ludmila Hřebíčková obsadila na trati 1500 m taktéž 6. místo. Eliška Bundilová ve své kategorii v běhu na 800 m obsadila 12. místo, Dan Nesvadba obsadil 12. místo v běhu na 600 m,  Do finále skoku dalekého postoupila Elena Urbášková 523 cm, ve finále se zlepšila na 527 cm, ale stejně jako v kvalifikaci jí medailová pozice utekla a obsadila 4. místo.
V každé disciplíně startuje 100 až 150 mladých atletů tak každý takovýto výsledek je vynikající reprezentací klubu a města Šternberka.

12. 9. 2018 | Rubrika: Závody 2018

Uničovská Maratonka 2018

V sobotu 15.9.2018 pokračuje Běžecký pohár dětí a mládeže olomouckého kraje svou podzimní částí - Uničovská Maratonka. Prezentace od 9 hod, start první kategorie je v 10 hod. Více níže.

Halové MČR mužů a žen 2018

logo-cas.jpg V sobotu a neděli proběhlo v Praze Mistrovství ČR mužů a žen v atletice. Z našeho klubu startoval pouze Jakub Grégr, pravděpodobně nejmladší účastník tohoto mistrovství, na trati 800m, kde sbíral zkušenosti se soutěžemi nejlepších českých běžců a celkově se umístil na 19. místě.

19. 2. 2018 | Rubrika: Závody 2018

EMA KLIMENTOVÁ HALOVOU MISTRYNÍ ČR ŽACTVA V CHŮZI.

Šternberská atletka Ema Klimentová se stala v pražské Atletické hale Otakara Jandery Mistryní ČR žactva v chůzi na 3000m. Věkem ještě mladší žákyně nenechala nikoho na pochybách, že je letos v žákyních nejlepší chodkyní a postupně tak navazuje na chodecké mládežnické úspěchy oddílové kolegyně Veroniky Janošíkové.

13. 2. 2018 | Rubrika: Závody 2018