Jdi na obsah Jdi na menu

2. kolo přípravek 2012 - Prostějov

LogoAKSternberkbig.jpgVe čtvrtek 24.5.2012 jsme absolvovali druhé kolo atletických přípravek v Prostějově. Ukázali jsme, že umístění minulého kola nebylo náhodné. Hoši zopakovali krásné druhé místo a děvčata třetí místo. Doufejme, že se nám podaří vše potvrdit i ve finále v Olomouci 7.5.2012.

I tentokrát jsme několikrát vystoupali na stupně vítězů. V běhu na 60 m vyhrála Bára Kučerová a Petr Gedeon, Kristýnka Krejčířová byla třetí. Ve skoku dalekém byli třetí Peťa Gedeon i Bára Kučerová. Kristýnka Krejčířová byla také druhá v běhu na 600 m. Dalším indivduálním "zlatem" bylo vítězství Davida Doležela v hodu míčkem. Obhájili jsme též druhé místo štafet dívek, hoši tentokrát štafety vyhráli.