Jdi na obsah Jdi na menu

Závody 2010

Příspěvky

Krajský přebor žactva hala 2010

ObrazekV pátek 12.2. proběhly krajské přebory staršího žastva v olomoucké hale. Přesto že se účastnili vesměs mladší závodníci dosáhli jme pěkných výsledků. 1. místo Bára Vašulínová v běhu na 60m př. a na stejné trati Jan Sadil doběhl jako druhý a třetí místa obsadili Markéta Novotná a Martin Prajza v běhu na 800m. Kompletní výsledky najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=11631

13. 2. 2010 | Rubrika: Závody 2010

Mistrovství Moravy a Sl. 2010 Bratislava

ObrazekV sobotu 6.2. proběhlo v Bratislavě MMaSl žactva v bězích a dorost až dospělí ve všech kategoriích. Bohižel se nás zúčastnilo jen pár, někteří rači zůstali na lyžáku. I tak jsme podali pěkné výsledky. Ondřej Doležel vyhrál běh na 3000m kdy rozhodčím dělalo problém spočítat 15 kol. Na stejné trati v žácích Jan Sadil obsadil 7. místo. Martin Sadil doběhl po velkém boji na trati 800m jako 4. časem 2:07,34 a na 400m časem 54,30 šestý. Lukáš Šogor v dálce skončil 9. výkonem 5,69m. Výsledky http://online.atletika.cz/upload/bratislava_6_2_2010.pdf

7. 2. 2010 | Rubrika: Závody 2010 | Fotografie: MMaSl Bratislava 2010

Brána k olympiádě 3. část

ObrazekV sobotu 30.1. proběhla v bratislavské hale Elán tradiční soutěž pro žáky, dorostence a juniory "Brána k olympiádě" 3. řást. Tentokrát jsme si chtěli prověřit vytrvalost a tak jsme běželi 1500m. Sadil Martin doběhl jako pátý za 4:34s, Jan Skoupý za 5:08s devátý a Sadil Jan desátý za 5:33 s, Ondřej Charouz běžel 400m za 55,44s. Výsledky najdete v odkaze:  http://www.atletba.sk/page18.html

1. 2. 2010 | Rubrika: Závody 2010

KP dorostu, juniorů a dospělých Ol. 2010

ObrazekV sobotu 30.1. proběhly v Olomoucké hale KP dorostu, juniorů a dospělých. V jednotlivých disciplínách jsme dosáhli těcto výsledků: 800m Ondřej Doležel 1. místo junioři 2:11,70 Ladislav Sás muži 3. místo 2:32,52s, 60mpř. dorostu Mikuška nenastopupil do finále, v rozběhu 9,20s,  výška Mikuška 2. místo 170cm, Šogor 4. místo 160cm, dálka Šogor 5. místo 571cm. Výsledky ze závodu najdete na odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=11603

Regionální přebory dorostu, juniorů a dospělých Olomouc 2010

ObrazekV sobotu 23.1. pořádal AK Olomouc Regionální přebory dospělých, juniorů a dorostu v olomoucké hale. Zúčastnila se sice jen hrstka našich závodníků ale dosáhli jsme před MMaSl a MČR celkem zajímavé výkony. Ondra Doležel 1500m 1. místo 4:22,78s., Martin Sadil dálka 1. místo 566 cm, výška 2. místo 174cm, Filip Mikuška 60m př. 3. místo 9,41s, výška 3. místo 173cm, Lukáš Šogor 60m 4. místo 7,80s, dálka 2. místo 561 cm, výška 4. místo 168cm, Ondra Charouz 60m 2. místo 7,68s, koule 5. místo 8,24m,  Celkové výsledky najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=11593

23. 1. 2010 | Rubrika: Závody 2010

Brána k olympiádě Bratislava 2010

ObrazekV sobotu 16.1. proběhly v bratislavské hale Elán tradiční soutěž pro žáky, dorostence a juniory "Brána k olympiádě". Snažili jsme si vyzkoušet netradiční tratě k dalším soutěžím a otestovat výkonnost.  Sadil Jan běžel 300m a 600m a stejně i Sadil Martin a Pospíšilová Katka. Výsledky najdete v odkaze: http://www.atletba.sk/page18/files/0116_MABA.pdf  , propozice k soutěžím v hale Elán na odkaze: http://www.atletba.sk/page18.html

17. 1. 2010 | Rubrika: Závody 2010

Regionální přebory žactva v hale Olomouc 2010

ObrazekV pátek proběhly v olomoucké hale první závody Regionální přebory mladšího a staršího žactva. Naši závodníci ukázali pěkné výkony i když většinou postoupili do starších kategorií. První místo získala Markéta Novotná na osmistovce, druhé místo obsadil David Wiedermann na 60m, Třetí místo získala Katrin Sásová v běhu na 60m, čtvrtá místa obsadili Katrin Sásová ve skoku dalekém,  Marin Šimek v kouli, Miša Šterclová v běhu na 60m všichni v kategorii mladších žáků, Václav Reich v běhu na 800m starších žáků. Pátá místa obsadili Naďa Vojáčková v kouli a David Wiedermann v dálce. Kompletní výsledky najdete v odkaze: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=11665

15. 1. 2010 | Rubrika: Závody 2010

Zimní běh přes Kosíř 2010

V sobotu 9.1. proběhne 31. ročník tradičního Zimního běhu přes Kosíř 10 km. Start závodu v 11.00 hodin na návsi ve Slatinicích. Propozice najdete v odkaze: http://www.liga100.cz/vysledky10/kosir010.doc

6. 1. 2010 | Rubrika: Závody 2010

Reprezentační výběry pro rok 2010

ObrazekČeský atletický svaz stanovil v "Trenérských informacích 2010" české reprezentanty pro rok 2010. Do užšího výběru byl nominován na trati 3000m překážek již junior Ondřej Doležel a do širšího výběru dorostenec Martin Sadil na 800m. Oba naši závodníci jsou zařazeni ve výběru, který se bude připravovat na mládežnická mistrovství světa a evropy. Podrobnosti o reprezentačních výberech najdete v odkaze: http://www.atletika.cz/download.aspx?id_file=21153

20. 12. 2009 | Rubrika: Závody 2010

Rohálovská desítka 2010

ObrazekJiž jsme dostali propozice na přpravovanou Rohálovskou desítku, která proběhne 27.2.2010 v Prusinovicích a bude opět součástá běžeckého poháru mládeže. Propozice v odkaze: https://aksternberk.estranky.cz/archiv/uploaded/147

8. 11. 2009 | Rubrika: Závody 2010